"Europa remix" – konkurs muzyczny

Lubisz muzykę? Czas upływa Ci na jej graniu, pisaniu i aranżowaniu? Masz ochotę zagrać europejski hymn po swojemu?

W takim razie Grupa PSE w Komitecie Regionów (KR-ze) zaprasza Cię do udziału w ogólnounijnym konkursie muzycznym „Europa remix”, który organizuje w ramach obchodów Europejskiego Roku Obywateli 2013 oraz w związku z nadchodzącymi wyborami europejskimi w 2014 r.

Skomponuj własną wersję europejskiego hymnu na podstawie „Ody do radości” Ludwika van Beethovena i spróbuj wygrać atrakcyjną nagrodę: cztery bilety VIP na festiwal Sziget na Węgrzech w sierpniu 2014 r., wraz z biletami lotniczymi do Budapesztu, oraz podróż na ceremonię wręczenia nagród, która odbędzie się w kwietniu 2014 r. w Brukseli.

Daj upust swojej kreatywności: od walca po hip-hop! Niech świetnie znana „Oda do radości” zabrzmi na nowo – w Twoim własnym stylu!

Konkurs trwa od 15 listopada 2013 r. do 15 lutego 2014 r. Udział w nim mogą wziąć wszyscy mieszkańcy Europy, którzy ukończyli 18 lat. Najlepszą nową aranżację europejskiego hymnu wybierze jury złożone ze specjalistów zajmujących się różnymi gatunkami muzyki w Europie.

Więcej informacji dotyczących konkursu i materiały promocyjne można znaleźć na stronie: http://bit.ly/remix-eu.

Czekamy na Twoją odpowiedź – czekamy na Twoją muzykę!
 

<< powrót

twoja_europa_1head-ban_pl1teachers-format3_pllogo-erasmus+sticker_pl_1Small bannerbutton-twoj-glos-w-europie130719_eckpleutubee-Justice web banner10lat_innelogo-wmir